Blue: Kdekoli mě najdeš přehled

Blue: Kdekoli mě najdeš https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529103/bmid_blue-kdekoli-me-najdes-658e166314e9d.jpg 4 49 49

Křehké pouto série

< 2. díl

Láska nemusí být dokonalá. Stačí, když je opravdová. Jane je sama. Protože jí náhle zemřela maminka. Protože jí bratr lhal. A protože má tajemství, o kterém se nikdo nesmí dozvědět. Ještě k tomu si dělá starosti o přijetí na vysokou a domů za bratrem jít prostě nemůže. Potají tedy přespává v bistru, kde pracuje jako servírka. Alespoň při tom přijde na jiné myšlenky. Zvlášť když do bistra zavítá Alex. Alex je arogantní, ironický a vznětlivý. A přesto ji fascinuje. Postupně si totiž všímá, že onen pohledný student politiky reaguje s přehnanou jízlivostí jen v určitých situacích, a získává pocit, jako by si ostatní lidi držel dál od těla záměrně. A když se Jane dozvídá, proč tomu tak je, láme jí to srdce...... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

Blue: Wo immer du mich findest , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blue: Kdekoli mě najdeš. Přihlašte se a napište ho.

Lofda
včera 4 z 5

Moc hezký příběh a určitě si cením toho, že tenhle kluk nebyl zas další namachrovaný týpek. Řešilo se tu spoustu vážných témat, knížka je moc hezky napsaná, ale.. Asi mi celou dobu ještě pořád rezonovala v hlavě poslední přečtená knížka (Zadrž dech), kterou nemůžu pustit z hlavy, nevím.. Co je pro mě větší ALE, bylo množství chyb v textu, za to prostě snižuji hodnocení. Nicméně jsem ráda, že jsem si tenhle příběh přečetla ;-)

Ála1968
07.05.2024 5 z 5

Tenhle díl byl bomba.Alex a Jane,oba úžasní.Celý příběh byl propracovaný a skvěle napsaný. Líbilo se mi, že tu byla i Abbi a David, krásné zakončení

jana1874
02.05.2024 3 z 5

3,5
 První díl se mi moc líbil, takže bylo jasné, že tenhle si nenechám ujít. Tady musím uznat, že trvalo trochu déle, než jsem se začetla, mohlo to být i tím, že jsem si hlavní postavy neoblíbila hned, ale až po nějaké chvíli. Také si myslím, že pár věcí mohlo být popsáno/řešeno hlouběji.

Přestože v něčem mi Jane a Alex úplně nesedli, tak musím ocenit postupnou změnu, která se s každým z nich udála. Ona potřebovala hlavně čas, aby si srovnala hodně věcí v hlavě a možná k tomu pomohl i nějaký odstup. A jemu scházel někdo, komu by mohl opravdu věřit, někoho, komu na něm bude záležet. Oba dva to měli těžké, i když každý jiným způsobem.

Byla tu řešeno několik vážných témat.

Co bych ještě chtěla zmínit, tak je zpracování knihy - obálka, obrázky na některých stránkách, návod na origami - moc hezké.

Černá smečka, Budu ti nablízku a další knižní novinky (48. týden)

26.11.2023

Kniha Blue: Kdekoli mě najdeš v seznamech