Dymová clona přehled

Dymová clona
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440901/mid_dymova-clona-bWY-440901.jpg 4 52 52

Blix a Rammová série

Druhý diel novej série Blix a Rammová, nadväzuje na knihu Bod nula.Na Silvestra, presne o polnoci, otrasie Oslom mohutná explózia a polícia je okamžite v pohotovosti – predpokladá sa totiž, že šlo o teroristický útok. Medzi ťažko zranenými je aj Ruth-Kristine Smeplassová, matka Patricie, dievčatka, ktoré niekto pred desiatimi rokmi uniesol. Vyšetrovanie výbuchu pozorne sledujú médiá, no novinárku Emmu Rammovú zaujme najmä Smeplassovej osud a záhadné zmiznutie malej Patricie. To nenecháva na pokoji ani policajta, ktorý ho vyšetroval, Alexandrovi Blixovi. Podarí sa im preniknúť cez polopravdy a lži obklopujúce celý prípad a zistiť, čo sa naozaj stalo?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Premedia

Røykteppe , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dymová clona. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
23.08.2023 4 z 5

Za mě spokojenost. Kniha má spád. Hlavní hrdinové mi byli sympatičtí. Budu pokračovat

FilipHaring
16.07.2022 4 z 5

Emma Rammova schytáva veľmi ťažkú ranu a ocitne sa uprostred zamotaného príbehu cielenej zámeny detí. Koniec veľmi napínavý.

Simstr
09.06.2022 4 z 5

Je mi líto, že jsem si první nepřečetla první díl, malinko trošičku to navazovalo, ALE jinak mám oba, samostatně tyto spisovatele ráda, takže není překvapením, že dílo se povedlo. Mohu jen doporučit.

Knižní novinky (34. týden)

23.08.2021

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Dymová clona v seznamech