Biggles jde do války přehled

Biggles jde do války
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28638/bmid_biggles-jde-do-valky-b8K-28638.PNG 4 34 34

Biggles série

Jeden z prvních příběhů pilota Bigglese, ve kterém se objevuje jeho úhlavní nepřítel – německý důstojník von Stalhein. Příběh se odehrává za 1. světové války.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Toužimský & Moravec

Biggles Flies East , 1935

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Biggles jde do války. Přihlašte se a napište ho.

Turlogh
23.03.2021 5 z 5

Hodně napínavý a drsný špionážní příběh o kapitánu Bigglesovi a jeho dobrodružstvích za první světové války v Africe. Biggles se zde ukazuje opět nejen jako prvotřídní, elitní pilot, ale i jako výtečný špión. Doporučuji k přečtení. Howgh.

kokrokr
12.07.2020 2 z 5

Trochu naivní a podprůměrný špionský román. Biggles se zde stává špionem a odhaluje hlavu německé výzvědné sítě v anglických řadách. Je to klasické dobrodružství druhé kategorie ve kterém není pro logiku místo. Sám mám staré příběhy z třicátých let rád, jen je třeba při jejich čtení vypnout mozek a pak se můžete bavit.

Formol
13.03.2017 5 z 5

Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, protože si myslím, že ve věku, kdy si čtenář může vychutnat špionážní děj, bude pro něj už příliš přímočarý. Ale další hvězdička za první výskyt mého nejoblíbenějšího literárního padoucha Ericha von Stahlheina.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Biggles jde do války v seznamech