Bible hrou přehled

Bible hrou https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111937/bible-hrou-111937.jpg 3 1 1

Pro děti ve věku od 5 let. Kniha přináší mladým výzkumníkům biblické příběhy a modlitby, ale také hádanky, hlavolamy a další zábavné činnosti, které s biblickými příběhy souvisejí. Je to pomůcka, která dětem ve věku do pěti let pomůže poznávat Bibli zajímavým způsobem a současně je přivádět ke čtení skutečného textu Bible a poznávání Ježíše. Za jednotlivými příběhy je uveden odkaz na text Bible. Leena Laneová byla původně učitelkou cizích jazyků, ale v současnosti se plně věnuje práci autorky a editorky křesťanských knížek pro děti a mládež. V Karmelitánském nakladatelství vyšla v roce 2008 její kniha Moje první Bible. Gillian Chapmanová ilustrovala již více než sto knížek pro děti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bible hrou. Přihlašte se a napište ho.

denpek
15.02.2013 3 z 5

Navzdory titulu publikace jsou největší slabinou právě hry. Většinou jsou to různé nepříliš nápadité, samoúčelné hlavolamy, „poznávačky“, bludiště a podobné úkoly pouze „pro zábavu“. Navíc se jejich principy často opakují, takže brzo začnou i malého čtenáře nudit. Nejvíce mi schází nějaký výchovný význam těchto her. I přesto, že knížka podle mne neplní předpokládaný záměr autorek, patří k těm lepším dětským biblickým publikacím na našem trhu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bible hrou v seznamech