Běží liška k Táboru přehled

Běží liška k Táboru https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79793/bezi-liska-k-taboru-79793.jpg 5 35 35

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Běží liška k Táboru. Přihlašte se a napište ho.

ditul
28.10.2023 5 z 5

Oblíbená veršovaná knížka, kterou jsem si ráda pročítala jako školačka.

Ayla767
12.09.2023 5 z 5

Tato krásná knížka se u nás dědila asi hodně dlouho, proto to taky tak vypadalo :-) . Mám na ten obrázkový příběh a veršovánky krásné vzpomínky, byla moje první. Škoda jen, že se nedochovala pro moje děti a vnoučata.

Jadla
14.12.2021 5 z 5

Nádherná. Moc hezké, úměrné ilustrace, žádná přeslazená kýčovina. Verše jsou dobře volené pro nejmenší děti, rytmické, rýmované, zachycují to, co se děti mají od malička učit, první počítání, zvířata, lidé, příroda. Smysluplné je i opakování motivů, dítě si může snáze fixovat a procvičit paměť. Při dalším čtení si už vybaví známá slova a může zkoušet říkat s rodičem. Teď, když vidí dcera kdekoli obrázek lišky, spustí Běží liška k Tábolu, nese pytel zázvolu.
S dětmi čtu hodně, staré, nové, přeložené, domácí, co se dá a popravdě současná produkce pro děti hodně pokulhává. Některé veršovánky nemají ani uvedeného autora a při čtení mě napadá hned několik důvodů...
Bylo by skvělé, kdyby byla znovu vydaná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Běží liška k Táboru v seznamech