Beze stopy přehled

Beze stopy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519348/bmid_beze-stopy-esW-519348.png 4 89 89

I když nikoho nevidíte, nikdy nemůžete s jistotou vědět, že jste sami. Malé město obklopené ze dvou stran lesem. Jedna zlomená žena a nejedno ukryté tajemství. Noře se hroutí svět. Nejprve přišla o manžela a nyní ztratila to nejcennější, co jí po něm zbylo. Najednou bez pozvání přichází dny, kdy neví, komu věřit. Někdy si není jistá ani sama sebou. V této chvíli není zřejmé, kdo je na její straně a kdo jí potají podkopává pevnou půdu pod nohama. A největší otázkou zůstává, kolik obětí už polapil Černý les. Objevují se stará tajemství, která měla zůstat navždy pohřbena.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Beze stopy. Přihlašte se a napište ho.

TerkinKnižnySve
24.03.2024 5 z 5

Eva Brykner - Beze stopy

Počet strán: 181
Vydavateľstvo: @booklabsk
Žáner: #triler

Táto tenká knižôčka vás pripraví o kľudný spánok.

Čo je najhoršie pre rodinu?
Strata otca
Čo je následne najhorsie pre matku?
Stráta dieťaťa.

Hneď v úvode vhupneme do deja - Nora príde o manžela o rok neskôr jej niekto unesie dieťa.

Ale KTO?

Dieťa samo neodíde - má pol roka - môže to byť sused? Suseda? Syn? - tieto otázky si musí klásť vyšetrovateľ, ktorému je pripad zverený.

Podarí sa mu to však? Alebo vyjdú na povrch nečakaná udalosti, ktoré nás dostávajú hlbšie a hlbšie až sme tak podozrievavý, že si myslíme, že samotné dieťa je výplod fantázie alebo, ze za to môžu všetci!

Za mňa dokonalý psychologicky triller s tak nečakaným koncom, ze mi klesla sánka a povedala som si , ČO TI JE*E?!

Ďakujem dievčatá za #spolocnecitanie
Neni nad to mať tolko spoluvyšetrovateľov

Evženie Pavelová

#kniznarecenzia
#kniznizavislaci
#skbookstagram #milujemeknihy2 #evabrykner #bezestopy #podporujemeceskeautory

Obsah:

I když nikoho nevidíte, nikdy nemůžete s jistotou vědět, že jste sami.

lulucinax
05.03.2024 4 z 5

Beze stopy je kvalitní psychothriller od české autorky, který přečtete jedním dechem. Napínavý od začátku až do konce.
V thrillerech už mám něco načteno, takže jsem odhadla vraha správně, ale i tak jsem byla překvapená zajímavým rozuzlením.

petra6554
04.03.2024

Příjemně překvapila. Někde trochu slabší pasáže, ale dobře se četla. Několik linek navádělo na možný konec, ale ten mě tedy ani ve snu nenapadl. Pokud je toto autorčina prvotina tak tleskám a jen tak dál.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Beze stopy v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech3x

psychologické romány ztráta blízkých zmizení dětí

Autorovy knížky

Eva Brykner