Betasamec přehled

Betasamec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416029/bmid_betasamec-5pp-416029.png 3 52 52

Třicátník Milan žije velmi všední život svobodného muže a řadového zaměstnance, když se mu víceméně náhodou podaří posadit se na manažerskou židli v nadnárodním korporátu. Jeho život se tím změní prakticky od základů – teď, když je úspěšný a dobře vydělávající muž, začnou o něj jevit zájem krásné ženy, snaží se mu vlichotit noví „přátelé“, život se zdá být jedním nikdy nekončícím mejdanem. Časem se ale ukáže, že uhájit teplé místečko v korporátu není až tak snadné, zvlášť ve chvíli, kdy jsou ekonomické výsledky v červených číslech a vedení si žádá rychlé a efektivní řešení. Jenže nic takového v korporátu ještě nikdy nikdo nedokázal.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Betasamec. Přihlašte se a napište ho.

Ainyska
17.12.2021 2 z 5

Na proložení těžší četby fajn, ale moc vtipná kniha nebyla, vlastně vůbec. Celkově mě zklamala.

ApolenkaS
13.12.2020 3 z 5

No, ehm, jak bych to..... Takovej trošku jednodušší děj i člověk. Ale kdo říká, že neskutečný? ;)

MildeZ
10.10.2020 4 z 5

Taková nenáročná a vtipná oddechovka :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Betasamec v seznamech