Hriechy lásky přehled

Hriechy lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95460/hriechy-lasky-95460.jpg 4 57 57

Bedwynovi série

Keď sa driečny lord Alleyne Bedwyn po páde z koňa na bojovom poli preberie v nevestinci, nemá potuchy, ako sa ta dostal ani kto je. Vie iba, že krásna Rachel, ktorá ho vrátila do života, musí byť jeho. Mladá žena má však vlastné plány, ktoré nesmie zmariť ani láska.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Slightly Sinful , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hriechy lásky. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
30.04.2023 3 z 5

Nebylo to tak úchvatné jako předchozí díly,ale ten návrat na konci jsem obrečela, takže za ten konec tři hvězdičky.A konečně jdu číst Wulfrika,na kterého se těším od začátku.

RADIN
07.11.2022 3 z 5

Trošku nudné spomínanie na pamäť,mohla ho Rachel tresnúť niečím po hlave a spomenul by si aj skôr,možno...

pip11
28.03.2021 4 z 5

Příběh o nejmladším z bratrů Bedwynů - lordu Alleynovi, který je postřelen v bitvě u Waterloo a zároveň ztrácí paměť. Je zachráněn od smrti a spolu s nápomocným seržantem Williamem Stricklandem, který také utrpěl zranění, získají azyl a pomoc. Zábavné a vtipné čtení, které vyústí v bláznivý plán, ve kterém jde o dědictví, hon na podvodníka a snahu o návrat paměti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hriechy lásky v seznamech

v dalších seznamech1x