Dobrodružství v džungli přehled

Dobrodružství v džungli https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460443/bmid_dobrodruzstvi-v-dzungli-NCF-460443.png 5 6 6

Bear Grylls série

Omar chce za každou cenu vyhrát. Za každých okolností musí být nejrychlejší a nejlepší, i kdyby kvůli tomu měl být nepříjemný na ty, kterým to zrovna tolik nejde. Jednoho dne ho kouzelný kompas přenese do hustého tropického pralesa – tváří v tvář smrtícím pavoukům, jedovatým hadům a také jeho novému průvodci, Bearu Gryllsovi. Společně si musí proklestit cestu nebezpečným podrostem a překonat řeku plnu krokodýlů… Dokáže se Omar zklidnit, zachovat chladnou hlavu a přizpůsobit se zákonu džungle? Kniha je určena dětem od 7 let.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Pikola

The Jungle Challenge , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství v džungli. Přihlašte se a napište ho.

Anitram22
02.10.2022 3 z 5

Knihu četl syn. Moc nadšený z příběhu nebyl, prý se často opakovaly stejné pasáže o přežití v džungli. Měl dle popisu nejspíš jinou představu. Další díl číst už nechce.

Já do knihy nakoukla také. Ilustrace celkem uspokojivé, jen jsou černobílé. Obsahově: snaha děti poučit, jak se k sobě správně chovat. A pak také návod, jak přežít v džingli, jak si postavit přístřešek a jak ulovit zvíře...ani mne kniha bohužel nijak moc nenadchla.

Knižní novinky (10. týden)

07.03.2021

Kniha Dobrodružství v džungli v seznamech

v dalších seznamech1x