Zakázaná přitažlivost přehled

Zakázaná přitažlivost
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202333/bmid_zakazana-pritazlivost-202333.jpg 4 1005 1005

Bavettovi série

< 3. díl

Emily Evansová je nejmladším dítětem senátora, a protože má dost života ve skleníku, potají odjede do New Yorku. Během několika dnů je ale vypátrána a její otec se rozhodne dát jí nabídku: buď se vrátí domů, nebo zůstane v New Yorku, ale pod neustálým dohledem bodyguarda. Senátor počítá s tím, že pohled na velkého, ne zrovna mile vypadajícího Henryho Trovata Emily vyděsí, a ta se pokorně vrátí domů. To se ale nestane; Emily se rozhodne zůstat a donutit bodyguarda, aby ji nechal na pokoji. Přitom mezi nimi přeskočí jiskra. Té se sice Henry nejdřív brání, ale když Emily někdo pošle k Vánocům děsivý dárek, souhlasí s tím, že se o ni postará. Sblíží se, ale pořád ještě je tu několik překážek: věkový a sociální rozdíl, výhrůžky od neznámého pomatence a hlavně Henryho minulost.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zakázaná přitažlivost. Přihlašte se a napište ho.

zandu
12.02.2024 4 z 5

To bylo zas tak krásně naivní. Ale tak hezky, že vás to nutí číst a číst a najednou jste na konci.
(Ale ty dva předchozí díly se mně osobně líbily víc, tento mi přišel takový trochu zbytečně navíc, aby se série natáhla. Proto tentokrát jen čtyři hvězdy.)

Silvisek
09.02.2024 5 z 5

Opet uzasny dalsi dil. Opravdu super serie ktera me moc bavila a nedokzala jsem prestat cist. Skoda ze neni jeste dalsi dil. Uzasny lidi v knize. Mela jsem je moc rada!

Sančez
23.01.2024 5 z 5

Tak a mám dočteno. Tahle série byla naprosto skvělá. Už jsem se dlouho u knih tak nenasmála. Bylo to luxusní oddechové ňuňu čtení. Škoda jen, že spisovatelka nepíše dál. Bavetovi a všichni okolo nich mi budou chybět.

Knižní novinky (3. - 9. 3.)

01.03.2014

Netušil jsem, kdy se ta holka rozhodla mě zabít, ale její styl mučení byl zasraně účinnej.

Co říct matce holky, kterou si představujete hodně často hodně nahou v hodně různých pozicích?

Kniha Zakázaná přitažlivost v seznamech

v Právě čtených10x