Batman: Brutálny vtip a ďalšie príbehy přehled

Batman: Brutálny vtip a ďalšie príbehy https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/510927/bmid_batman-brutalny-vtip-a-dalsie-pribe-ci1-510927.jpeg 5 298 298

Dvojitá porcia Jokera - takú zábavu nemusíte prežiť! V tejto knihe nájdete dva príbehy s vysmiatym psychopatom (a ešte niečo navyše). Muž, ktorý sa smeje: V meste Gotham sa objavujú mŕtvoly s démonickým úškľabkom. Na scénu vstupuje muž s bielou tvárou, so zelenými vlasmi a širokým úsmevom a začne určovať, kto a kde zomrie. Ak ho Batman nezastaví, stane sa jeho ďalšou obeťou. Brutálny vtip: Čo všetko človek znesie, než zošalie? Ako málo stačí, aby sa z neho stalo monštrum? To sa dozviete v najslávnejšom príbehu s Batmanom v hlavnej úlohe.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Batman: Brutálny vtip a ďalšie príbehy. Přihlašte se a napište ho.

Hor89
16.05.2024 4 z 5

Stejně jako velká část čtenářů jsem komiks kupoval hlavně kvůli Kameňáku Alana Moora, který mě nezklamal - po dějové i výtvarné stránce je skvělý. Muž, který se směje u nás už vyšel a šlo by o hodně dobrý komiks nebýt závěru šitého horkou jehlou. Závěrečný Dobrý člověk ještě žije je komiksová jednohubka, která mě zaujala jen kresbou.

DJ_Bart
01.04.2024 4 z 5

Ideální aprílová četba.

mirec88
04.11.2023 5 z 5

Joker. Úhlavný nepriateľ Batmana, ktorý sa dá nazvať všelijako, len nie normálny. Je to čistý psychopat a to, čo tu s ním prevádzajú Alan Moore a Ed Brubaker je teda veru riadna šou. Oba príbehy sú silné, krátke, úderné so skvelou pointou, ktorú nebudem spoilerovať. Páčila sa mi myšlienka, že nenávisť Batmana a Jokera je taká veľká, že raz buď jeden zabije druhého, alebo sa zabijú navzájom. Klenot medzi komiksami.

Knižní novinky (25. - 31. 7.)

20.07.2013

Kniha Batman: Brutálny vtip a ďalšie príbehy v seznamech