Barva draků přehled

Barva draků https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496046/bmid_barva-draku-wTK-496046.jpg 3 56 56

Kouzla nejsou jen iluze! Ovládnout magii není snadné a Maggie si to moc dobře uvědomuje. Její schopnosti jsou nestálé a nevyzpytatelné a ona nemá nikoho, kdo by jí je pomohl zvládnout a umožnil tak splatit dluh, který se táhne jejím životem jako rudá čára. Pak ale potká Griffina, královského šampiona nechvalně proslulého lovem draků – obávaných bestií, které sužují celé království. Ani jeden z nich netuší, jaký osud v sobě oba nosí, ani to, že jejich setkání uvede do pohybu události, které změní nejen jejich životy, ale i osud celého království…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Color of Dragons , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Barva draků. Přihlašte se a napište ho.

zatoulane_knihy
06.04.2024 5 z 5

BARVA DRAKŮ

Knížka mě vtáhla hned od prvních pár kapitol. Mě osobně se myšlenka vidět příběh z různých dvou pohledů moc líbí.

V tomto případě se jedná o pohled dívky, která si nepamatuje svojí minulost a vyrůstala s jedním rádoby kouzelníkem a druhý pohled je muže, který se celý život snaží zavděčit koruně, králi, tím že zápasí a zabíjí draky.

Ale co se nestane, okolnosti dovedou dívku do situací, které jí zavedou k princi, díky kterému se dostane na hrad a zjišťuje zákoutí zápasů.

Osobně mám knížku moc ráda, jen co mi trošku vadilo, byl uspěchaný konec, oproti časové lince celého příběhu.

Určitě zde najdete magii, draky, milostný trojúhelník, lásku, zradu.

lilites
14.03.2024 3 z 5

Krásná obálka, i nápad dobrý...království s despotickými vládci, politické inriky, draci, dračí turnaj, zajímavý příběh ,,kouzla,, , Griffin i Maggie mi byli velmi sympatičtí i střídající se kapitoly z jejích osobních pohledů byly fajn, ale z 350 stran jsem se začínala začítat až okolo 150-200 stránky.. a potom to byla rychlost blesku, aby se vše zvládlo vyřešit a kniha mohla skončit..
Mě se to opravdu moc líbilo, ale proč se kniha polovinu času tak táhla a byla taková nemastná neslaná a druhá polovina zas tak hektická a ,, přeplněná,, to fakt nevím..

Takže se omlouvám, ale za mě to byl průměr...

Simeonnah
31.07.2023 2 z 5

hodnocení je velmi subjektivní, ale za mě se to táhlo jako sopel, a to není můj šálek kávy.

Všechno, co jsme ztratili, Dny rozhodnutí a další knižní novinky (10. týden)

05.03.2023

Program apokalypsy, Nick a Charlie a další knižní novinky (21. týden)

22.05.2022

Kniha Barva draků v seznamech