Světice a hříšník přehled

Světice a hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30984/svetice-a-hrisnik-30984.jpg 4 21 21

Věčná sbírka série

Bantam Romance série

78. díl

Mladá Pandora osiřela, a tak je nucena žít u svého strýce, lindchesterského biskupa. Náhodou zaslechne, že její pěstoun ji chce provdat za svého kaplana, ctihodného, ale nesmírně nudného Prospera Witheridge. Dívku taková životní perspektiva upřímně vyděsí a rozhodne se, že se pokusí svůj osud změnit. Jak ovšem nechtěnému sňatku zabránit? Pandora se pokusí odradit svého budoucího manžela tím, že se vydá ke svému bratranci, vyhlášenému prostopášníkovi hraběti z Chartwoodu, který se na svém sídle údajně stýká se ženami lehkých mravů. Pandoru očekávají mnohá překvapení, ale zároveň zde najde své štěstí a lásku, o kterou bojovala. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Saint And The Sinner , 1978

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Světice a hříšník. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
18.04.2023 4 z 5

Nebylo to až tak špatné.Byl tam děj, romantika, padouch a celkově super.Mě se to líbilo.

Liduka
30.01.2023 3 z 5

Mám ráda Barbaru, ale tahle kniha byla nic moc. SPOILER: Hrabě mi byl něčím nesympatický a to jakými lidmi se obklopoval, i když k tomu měl svůj důvod, se mi nelíbilo. A nějak moc najednou se z něj stal někdo úplně jiný, kdo si nechává od Pandory radit. Škoda. Mělo to velký potenciál.

Ewik
24.11.2016 5 z 5

Knihu jsem četla poprvé a moc se mi líbila. Krásná romantika o síle lásky, úctě k rodině a lidem kolem sebe. Každý k sobě potřebuje někoho, kdo v něm probudí jeho dobré stránky ať jsou skryté jakkoli hluboko. Přesně jako Norvin a Pandora. Určitě si knihu ráda znovu přečtu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Světice a hříšník v seznamech