Bankéřova žena přehled

Bankéřova žena
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413595/bmid_bankerova-zena-64fd90d75aea0.png 4 64 64

Horší než manželova smrt mohou být nebezpečná tajemství, která po sobě zanechal. Annabelin zdánlivě dokonalý život vydržované bankéřovy ženy žijící v Ženevě se náhle zhroutí, když přijde o manžela Matthewa při letecké katastrofě v Alpách. Jeho smrt navíc obestírá řada podivných okolností, a když se Annabel začne víc zajímat o podrobnosti nehody, najednou se sama ocitá v nebezpečí. Novinářka Marina je na stopě velkému případu banky Swiss United, ve které pracoval Matthew. Při odhalování podezřelých aktivit bankéřů a jejich klientů narazí na důkazy šokujícího finančního skandálu, ale také na nečekanou spojitost s lidmi v jejím okolí a musí učinit nelehké rozhodnutí…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

The Banker's Wife , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bankéřova žena. Přihlašte se a napište ho.

michaela.22
04.04.2023 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Od první strany jsem byla zvědavá jak dopadne. Oceňuji zápletku týkající se daňových úniků. Chvíli mi trvalo se zorientovat v hlavních postavách a strhávám jednu hvězdičku za pomalejší děj v první polovině knihy.

Imis
04.11.2022 2 z 5

Hodně předvídatelné už od začátku, vůbec nic překvapivého. Takový thriller v retro stylu. Něco jako filmy z 90 let, které nám tenkrát přišly strašně dobré, ale dnes už je to tak trochu trapné. Od absolventky Harvardu a práva na New York University jsem čekala bohužel víc. Naštěstí koupeno ve slevě :)

pch1976
28.11.2021 5 z 5

Kniha se mi velice líbila. Velmi nebezpečná hra vysoce postavených vlivných lidí. Mělo to napětí, spád, nečekané zvraty. Ten sladký konec mi nevadil.

Knižní novinky (30. týden)

21.07.2019

Knižní novinky (21. týden)

19.05.2019

Kniha Bankéřova žena v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

americká literatura thrillery pro ženy americké romány

Autorovy knížky

2019  70%Bankéřova žena