Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše přehled

Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376953/bmid_banan-podivuhodna-cesta-bruna-banan-u3L-376953.jpeg 4 25 25

Víš, jak dlouhou cestu musí urazit banán, než ho dostaneš ke svačině? Bruno je velmi zcestovalý banán. Narodil se na slunné plantáži a utrhli ho, když byl ještě zelený. Na lodi se bál tmy, musel překonat mořskou nemoc a nedostatek místa, aby nakonec… skončil v koši. Nebo ne? Příběh dopadne tak, jak rozhodneš.

Vydáno: , Albatros (ČR)

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše. Přihlašte se a napište ho.

broskev28
02.02.2022 5 z 5

Milé malé překvapení: krásně barevné, docela dobrodružné a přitom výchovné!

lucakuca
19.11.2021 4 z 5

Zajímavá cesta Bruna Banána. Ale číst tuto kníhu dětem, bylo pro mne utrpení. Tuhle knihu nemůžu číst jako dospělá! Narážím na samé dvojsmysly.
"Strašně se na mě mačkají další banáni. Kolem samé barvy a pěkně teplo. Mám co pít... Zežloutneme spolu! No fuj, někdo mě osahává... tlačí se na mě dlouhá nažloutlá šiška a hnědá chlupatá skorokoule... Hups a hop. Skok a skok.... :-) :-) :-) Ale pro děti dobrý

Barabora
03.04.2021 3 z 5

Celkem dobrá knížka, ale málo čtení?:(

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Banán: Podivuhodná cesta Bruna Banána z plantáže až do koše v seznamech

v dalších seznamech1x