Bambulka na inzerát přehled

Bambulka na inzerát https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87050/bambulka-na-inzerat-87050.jpg 5 18 18

Veselý žalozpěv na časy, které jsou pryč. Příběh mladého nesmělého inženýra ekonomie (zaměstnaného na ministerstvu), který se po výkonu základní vojenské služby navrací do Prahy; zde žije jeho vysněná slečna, pro niž jedinou mu srdce tlouklo a tluče nadále. Ona však cit neopětuje, a tak se hlavní hrdina rozhodne hledat jinou „Pravou“, a to pomocí netradičních inzerátů. Teprve nyní se řádně noří do nemilosrdných vod zapeklitostí spojených s dívkami, sexem a láskou…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bambulka na inzerát. Přihlašte se a napište ho.

ČtiváHelča
20.06.2020

Kniha je autorova prvotina, což je krapet znát v porovnání s knihami vydanými po Bambulce. Asi do poloviny se mi kniha četla podivně pomalu a až od druhé poloviny se mi četla téměř sama. Možná to bylo i tím, že kapitoly začaly být krapet akčnější a zábavnější a u konkrétních popisů situací se člověk i nahlas zasmál :) . Konec je úplně jiný než jsem osobně předpokládala, pro mě tedy překvapivý.

Rejduska
15.10.2016 4 z 5

Výborné oddychové a vtipné počtení!

Brumla0081
19.08.2016 5 z 5

Ze života. Celá rodina se pobavila :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bambulka na inzerát v seznamech

v dalších seznamech1x

láska