Balady z Trní přehled

Balady z Trní https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20046/balady-z-trni-20046.jpg 5 2 2

Kniha Balady z Trní je postavena na dobré tradici českého poetického humoru. Její vypravěčsky svěží příběh je dějově situována na jihočeský venkov v období devadesátých let dvacátého století. Ve vyprávění některých postav ale ožívají i staré příhody, díky nimž se stávají aktivními hrdiny děje i postavy dávno nežijících předků. Kniha, která si neklade za cíl prezentovat humor za každou cenu, je určena všem romantikům, milovníkům poetiky, lidové zábavy a drobných pozemských hříchů. Její děj se odehrává střídavě v jihočeských hospůdkách, v prostředí muzikantů a v redakci regionálních novin, kde působí jako redaktor hlavní hrdina příběhu, Jan Bohdan... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Balady z Trní. Přihlašte se a napište ho.

PavKac
23.07.2014 5 z 5

Svěží čtení o příbězích ze života jihočeského novináře a muzikanta. Zasvěcení možná v románových postavách poznají skutečné osoby.

tkometka
27.02.2014 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Skvělý humor všedního života vtáhne do děje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Balady z Trní v seznamech