Bajky vyprávěj, do postýlky ukládej přehled

Bajky vyprávěj, do postýlky ukládej
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312883/bmid_bajky-vypravej-do-postylky-ukladej-h87-312883.jpg 2 3 3

Poutavá dětská knížka, která obsahuje 40 bajek s jediným cílem a to výchovně zapůsobit na děti předškolního a školního věku. Nenásilnou formou na příkladech neposlušných kamarádů a zvířatek se snaží poučit děti o chybách, které dělají, o nesprávnosti jejich rozhodování i o tom, jak to s nimi může dopadnout, když neposlechnou dobře míněné rady svých nejbližších. Některá zvířátka jsou v knize vyobrazená, což se bude nejmenším dozajista líbit. Přejeme pohodové čtení o známých chlupatých kamarádech.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bajky vyprávěj, do postýlky ukládej. Přihlašte se a napište ho.

Miriski
11.10.2017 odpad!

Kniha je velmi pěkně psaná, líbila se nám rodičům i dětem. Doporučuji.

Miriski
09.07.2017 odpad!

Tato kniha se mi velmi líbila, doporučila bych ji všem rodičům, kteří vědí, že už jejich rady u potomků nefungují a jdou jedním uchem tam a druhým ven. V této knize našim nejmenším radí zvířátka a to jsou přeci kamarádi.Je to chytrá knížka a u čtení se ani vy nebudete nudit, za to ručím.Určitě bych ji přibalila jako knížku na prázdniny do baťůžku našim malým čtenářům.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bajky vyprávěj, do postýlky ukládej v seznamech

2016  47%Bajky vyprávěj, do postýlky ukládej
2023  %Nudíte se u telefonu, co takhle pár fejetonů?