Bachova květová terapie přehled

Bachova květová terapie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109880/bachova-kvetova-terapie-109880.jpg 5 8 8

Standardní dílo o Bachově květové terapii s dosud nejpodrobnější interpretací 38 Bachových květů z hlediska duchovního a psychologického i z praktické stránky lidového léčitelství. Seznamy symptomů usnadní diagnózu, a tak je kniha, která byla přeložena do mnoha světových jazyků, pro praxi nepostradatelná.

Literatura naučná
Vydáno: , Pragma

Die Bach-Blüten therapie , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bachova květová terapie. Přihlašte se a napište ho.

Alfonsie
31.07.2022 5 z 5

Kniha této německé autorky a léčitelky je nejlepší knihou, co kdy byla o esencích vydaná. Stručná a přitom přesná. Nepřekonané dílo. Zasloužila by si české znovuvydání.

Fzuzik
19.08.2020 5 z 5

Bachovky mi "namíchala" moje kamarádka v době, kdy jsem nechtěla sáhnout k chemii.
Díky pozitivní zkušenosti, jsem se rozhodla dozvědět se více a jsem ráda, že jsem měla možnost se dostat hlouběji, díky této knize. :)

Lady.Lucrezia
22.01.2019 5 z 5

Základní dílo pro kohokoliv kdo s Bachovkami pracuje, užívá je, nebo se o nich chce dozvědět více informací. Takto obsáhlá učebnice od té doby nebyla vydána.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bachova květová terapie v seznamech

Autorovy knížky

1994  95%Bachova květová terapie