Babylon přehled

Babylon https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73700/babylon-73700.jpg 4 22 22

Příběh mladého muže přezdívaného Papež, který nastupuje jako mladší hlídač na staveništi. Je konfrontován se skutečností 80. let 20. století v Československu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Babylon. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
23.03.2023 4 z 5

m6k : Také si to myslím. Pan Sames přišel o všechny a o všechno, přesto však neztratil nadhled a humor.

bekule
06.05.2021 5 z 5

Všechny tři povídky jsou též součástí knihy kterou jsem již četla "U jídla se nemluví", ale i po tomto zjištění jsem si s chutí povídky přečetla znovu. A opět neustále žasla nad Třešňákovou hrou s jazykem. Opět jsem se bavila s Hřebíčky, Papežem a Gabem v úvodní povídce "Vatikán" . Babylon a milá maličká číňanka Su nebo průpovídky o "Neohrabaném výhonku mého Já ", no a Minimax s panem Šámesem a červeným kovralem. Nádhera!

m6k
12.01.2021

Sakra, co za kikoty sem píše ty komentáře? Minimax je jedna znejlepších novel současné české literatury, co jsem četl. Je to naprosto geniální, pohled do paradoxů života českých Židů v dobách reálného socialismu byl pro mě naprosto oslňující.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Babylon v seznamech