Až umřeš, nikdo ti už nebude chtít sahat na prsa přehled

Až umřeš, nikdo ti už nebude chtít sahat na prsa https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14543/bmid_az-umres-nikdo-ti-uz-nebude-chtit-s-8ef-14543.jpg 4 15 15

Povídková prvotina mladého talentovaného autora. Hrdiny Beranových krátkých povídek jsou většinou průměrní lidé z maloměsta, řešící většinou všední starosti. V momentě, kdy musí nečekaně čelit nějakému problému, jako jsou například nové vztahy, nebo osudové zvraty, je to pro ně velice traumatizující. Beranův povídkový debut lze směle přirovnat k existencionální próze Emila Hakla nebo Jaroslava Rudiše. Název knihy je sice dost pofiderní, ale obsah stojí opravdu za to.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až umřeš, nikdo ti už nebude chtít sahat na prsa. Přihlašte se a napište ho.

boticelli
11.03.2024 4 z 5

Příběhy jak z ruského předměstí, alkohol, nanicovaté existence, marast všedního dne. Trochu na jedno brdo, vcelku odpudivá nálada ale cosi znepokojivého na tom bude. 3,5*

iceVS
27.06.2023 4 z 5

Koncentrovaná lidská bída. A nebo skvělý pohled na to, jak je pocit štěstí subjektivní, jednomu stačí panák rumu, jinému jsou miliardy málo.
Zvláštní situace, kdy po přečtení kterékoliv povídky má člověk víc otázek, než předtím. Nedořečenost, to je to správné slovo.
Nižší hodnocení je kvůli psímu utrpení, kterého je v povídkách až moc. A to já prostě nedávám.

Paobratil
15.11.2017 5 z 5

Pocta všem lůzrům a nešťastníkům světa. Všechny Slámovy filmy plus Díra u Hanušovic na stránkách tenké knihy. Krásná čeština, úsporný přesný text, nula slov navíc, básnické názvy, věty plynou jak poezie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Až umřeš, nikdo ti už nebude chtít sahat na prsa v seznamech