Aura v každodenním životě 2 přehled

Aura v každodenním životě 2
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38160/aura-v-kazdodennim-zivote-38160.jpg 3 2 2

Víte, jaká je skutečná podstata depresí? Tušíte, co je duchovní příčinou nemoci? Myslíte, že Jidáš byl odsouzeníhodný člověk? Na tyto a mnohé další otázky odpoví kniha německé autorky Manuely Oetingerové. Nečekejte ovšem žádné laciné útěchy, populární návody nebo stokrát omleté „pravdy“. Druhá publikace o lidské auře a o působení neviditelných sil je stejně netradiční a objevná jako její první díl, a navíc se v ní ještě dočteme, co se skrývá za působením alkoholu, zda se můžeme domluvit se zvířaty nebo proč bývá cesta k opravdovému poznání tak osamělá… Viditelný, hmotný svět, v němž žijeme, je totiž neoddělitelně spjat se světem neviditelným, duchovním, který na nás působí víc, než jsme mnohdy ochotni si připustit.... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Metafora

Aura im täglichen Leben

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Aura v každodenním životě 2. Přihlašte se a napište ho.

helkol
25.03.2015 3 z 5

měla jsem od knihy asi větší očekávání...Nejzajímavějí kapitoly byly až ke konci :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Aura v každodenním životě 2 v seznamech

v Právě čtených1x