Ať zešílí láskou přehled

Ať zešílí láskou
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236749/at-zesili-laskou-236749.jpg 3 174 174

Populární sbírka fejetonů na věčné téma. Osobité postřehy dokáže autorka líčit s neopakovatelným vtipem a ironií. Tohle měl být původně dlouhý příběh o tom, jak nesnáším ženy, co si stěžují na muže, jak nesouhlasím, když naříkají, že ten jejich nevytírá podlahu, že chodí jen do hospody, že není schopen zorganizovat dovolenou a že nepostaví ani dům, ani nezasadí strom a ani nezplodí syna. Já totiž po mužích nic nechci. Ať jsou chudí, ať pijí pivo, ať se dívají na fotbal a diskutují o nekonkrétních principech. Já chci po mužích jen jedno. Aby mne milovali. Moc. Hrozně. Šíleně. ABY TOU LÁSKOU ZEŠÍLELI!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ať zešílí láskou. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
10.04.2024 1 z 5

Ech, tak tohle mi vážně nesedlo. Chtěla jsem zkusit, jelikož Halinu mám ráda, ale přišlo mi to jako debilní slátanina.

lenka5798
07.04.2024 2 z 5

Normálně bych si tu knížku nekoupila, ale potřebovala jsem do školy nastudovat fejetony a sloupky. Nebyla to tak špatná knížka, ale je to druhá knížka od této autorky a všechny povídky mě přijdou stejné. Další si asi nekoupím :-)

MadlenkaM
13.06.2022 2 z 5

Jako nebylo to nejhorší, ale víc takových knih už ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ať zešílí láskou v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x