Ať si na to každej přijde sám: zpověď modelky přehled

Ať si na to každej přijde sám: zpověď modelky https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169462/at-si-na-to-kazdej-p-169462.jpg 3 43 43

Unikátní skutečný životní příběh autorky vypráví o jejím prvním setkáním se světem modelingu, když byla ještě školačkou, o následném onemocnění anorexií a „léčbě“ a popisuje její další osudy spjaté s prací modelky a diskžokejky. Nechybí ani zážitky ze základní a střední školy, významnou roli hraje i nevydařený vztah s prvním klukem a osudové setkání s výrazně starším mužem, do kterého se zamiluje a žije s ním dodnes. Autorka píše stylem, který je v souladu s jejím věkem i popisovanými obdobími jejího života a je srozumitelný dnešním teenagerům, pro které je kniha především určena, ale měla by být povinnou četbou nejen pro všechny -náctileté dívky, ale i pro jejich rodiče. Autorka totiž nic nezamlčuje a odhaluje závoj nad „idealizovaným“ a tolik přitažlivým světem modelingu v Čechách i v zahraničí. Zdroj: http://www.gorila.sk/product/206652... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ať si na to každej přijde sám: zpověď modelky. Přihlašte se a napište ho.

nicolettkaa
11.11.2021

Cituji z knihy: "... po pár stránkách jsem to vzdala, protože jsem pochopila, že by to nebylo mé životní dílo, ale blábol připomínající slohovou práci z páte třídy."

Přesně tento pocit jsem z knihy měla. Možná měla autorka psát knihu s větším časovým odstupem. Třeba by to pak vyznělo lépe.

Téma nezatracuji. Některým (hlavně mladým slečnám) by kniha mohla pomoci si uvědomit, že svět showbysnysu / modelingu není procházka růžovou zahradou.

Ivaksa
31.10.2013 odpad!

Odpad,který jsem nedočetla.Neumětelské,povrchní,o ničem.

Marčullkas
24.07.2013 2 z 5

Jak napovídá název knihy. Zpověď modelky, která si během své dráhy prožila mnoho ...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ať si na to každej přijde sám: zpověď modelky v seznamech

Martina Kopřivová
česká, 1983