Astronautův průvodce životem na Zemi přehled

Astronautův průvodce životem na Zemi https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234153/bmid_astronautuv-pruvodce-zivotem-na-zem-234153.jpg 4 118 118

Plukovník Chris Hadfield věnoval desetiletí astronautickému výcviku a ve vesmíru strávil více než čtyři tisíce hodin. V této knize plné zábavných a poučných příběhů, okouzlujících líčení vesmírných procházek i chladně klidných popisů krizí vysvětluje, jak lze s použitím selského rozumu dosáhnout úspěchu. Pravděpodobně nikdy nebudete stavět robot, řídit kosmickou loď ani provádět základní chirurgické úkony jako plukovník Hadfield, avšak jeho živé postřehy vás naučí, jak myslet jako astronaut – a možná zcela změní váš pohled na život na Zemi, a zvláště váš vlastní.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Vesmír
Vydáno: , Universum (ČR)

An Astronaut´s Guide to Life on Earth , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Astronautův průvodce životem na Zemi. Přihlašte se a napište ho.

Berg1
19.05.2024 4 z 5

Kdo se jako malý nechtěl stát astronautem? Tady Chrisovi se to povedlo a navíc o tom dokáže výborně vyprávět. Musím říct, že po přečtení knihy mám na tuto profesi docela jiný náhled a vnímám tu obrovskou dřinu a desetiletí příprav, než člověk do vesmíru vzlétne. Je to výborný, v první polovině mě ale tolik nebavily kapitoly zaměřené na předání životních rad a zkušeností.

Divkazlesa
01.08.2023 4 z 5

Moudrá a velmi čtivá kniha, ze které si čtenář vezme poučení a zůstane po jejím přečtení i dobrý pocit.

drakamena
28.06.2023 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, která s laskavým humorem popisuje přípravu astronautů na Zemi, lety do vesmíru, pobyt na ISS, ale i třeba to, jak se vypořádat s ukončením jedné etapy života, jak být členem týmu, jak neustále pracovat na zlepšování sebe sama i světa kolem atd. Krásná kniha a také krásná audiokniha, namluvená Ladislavem Frejem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Astronautův průvodce životem na Zemi v seznamech

v Právě čtených6x