Zapadající slunce přehled

Zapadající slunce
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339901/bmid_assassin-s-creed-zapadajici-slunce-HAa-339901.jpg 3 40 40

Assassin's Creed (komiks) série

Charlotta se pokouší nalézt stopy tajného hackerského kolektivu Erudito, který by asasínům mohl pomoci zmařit plány templářů. Tajemství se však ukrývá hluboko ve vzpomínkách jejích předchůdců – Inků! A ti žili v zatraceně nebezpečném světě...

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Assassin's Creed: Assassins - Volume 2: Setting Sun , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zapadající slunce. Přihlašte se a napište ho.

Sybelle
20.10.2022 3 z 5

2. díl ze tří (první Zkouška ohněm) pokračuje pátráním dvěma směry. Upřesnění by byl už spoiler :). I když se děj neodehrává v tolik atraktivních historických prostředích jako hry jsem ráda za tento komiks. Aspoň doplní informace k současnému ději (k roku 2016).Také ukazuje i temnější postavy z bratrstva assassínů. Před spaním ideální lehčí čtení.

ArkAngel
26.08.2022 2 z 5

Tohle je ještě nudnější než první kniha, ale ty dvě hvězdy tomu dám. Linka v přítomnosti s nezáživnými protagonisty pokračuje a ta v minulosti v Incké říši je ještě nudnější. Kresba je ale pěkná a obálky k jednotlivým číslům jsou zpracovány zajímavě. Jen je škoda, že si s tím příběhem více nevyhráli, ale po smrti Desmonda šla linka z přítomnosti z kopce a vlastně nemá žádný smysl.

Arkagas
04.09.2020 2 z 5

Staří Inkové a současnost - dvě dějové linky, které se prolínají a já jsem popravdě nějak nepochopila proč. Kresba je nádherná, příběh už bohužel slabší. Možná to bude tím, že knihy opravdu vychází ze hry, kterou neznám, ale i přes velký počet textu jsem se v příběhu ztrácela a vlastně nevím moc o co tam šlo. Dle znalců je to témeř zbytečná kniha.. tož asi tak.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zapadající slunce v seznamech

v dalších seznamech2x