Stratená kolónia přehled

Stratená kolónia https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70801/stratena-kolonia-70801.jpg 4 247 247

Artemis Fowl série

To by nebol Artemis Fowl, aby sa zase do niečoho nezaplietol. A opäť to súvisí s problémami Spoločenstva škriatkov. Časové kúzlo, ktoré udržiavalo démonov v inej dimenzii, sa čoraz rýchlejšie rozpadáva...

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Artemis Fowl: The Lost Colony , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stratená kolónia. Přihlašte se a napište ho.

Garfielda
28.03.2022 3 z 5

Pro mě zatím nejslabší díl. Skoro před koncem jsem přerušila na 3 měsíce četbu. Dočetla jsem jen abych měla odškrknuto.

Eeper242
26.08.2021 5 z 5

Pekný diel.Nápad s démonmy je fakt super.A páčilo sa mi aj to že mal tú mágiu.Prekvapilo ma aj tá minerva.Inak fantastický diel a doporučujem ju

Atlantis
22.07.2021 4 z 5

Ztracený ostrov je povedený díl. Nápad s démony mne bavil, Minerva by mohla zajímavá a konec se s tím tedy nepáral. Jen jsem jej četl v době, kdy mi nesedl. Celou dobu jsem si uvědomoval, že čtu dobrou a čtivou knihu, ale nějak jsem se musel nutit a četl jsem dost na sílu. Zvláštní, ale je to tak. Nebo to může být tím, že tahle série je určená pro mnohem mladší publikum, než jsem já.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stratená kolónia v seznamech

v Právě čtených1x