Časový paradox přehled

Časový paradox https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70803/bmid_casovy-paradox-7S1-70803.jpg 4 200 200

Artemis Fowl série

Pre Artemisa nie sú problémy ničím novým. Dá sa povedať, že ich priam priťahuje. Ľudožraví trollovia, ozbrojení a nebezpeční (a technologicky vybavení) škriatkovia, goblini chrliaci plamene – s tým všetkým sa už stretol. Rozhodol sa pustiť do kriminálnej činnosti väčšmi spätej s mágiou. Lenže... Jeho matka je teraz smrteľne chorá. Artemis Fowl musí cestovať späť do minulosti, aby ukradol liek z rúk mladého majstra zločinu – z rúk Artemisa Fowla. Veru tak. So škriatkovskou pomocníčkou kapitánkou Helou Krátkou po svojom boku sa Artemis vracia do minulosti, aby zviedol súboj sám so sebou. Dobrodružstvo sa môže začať.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Artemis Fowl: The Time Paradox , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Časový paradox. Přihlašte se a napište ho.

HAL
17.01.2022 2 z 5

Kopie Harry Pottera smíchaného s infantilním Jamesem Bondem.
Vhodné jen pro děti které jsou ještě příliš mladé na to aby četly onoho Harry Pottera, ale už tak staré že častěji mluví než zvrací.

Eeper242
16.09.2021 5 z 5

tento diel je fakt super.Je to o tom čo zbožnujem.
inak je dobrý a doporučujem ju :):):):)

mrník
11.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Nejlepší díl série, jen škoda, že tam nebyla Minerva. Bylo mi líto Myrty, ale zato jsem ,,Artyho" chápala. Líbila se mi lehká romantická linka, a celkově mi byly všechny postavy simpatičtější.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Časový paradox v seznamech

v dalších seznamech1x