Letadlová loď přehled

Letadlová loď
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355102/mid_letadlova-lod-IUv-355102.jpg 4 50 50

Arnold Morgan série

Katastrofický román o zničení americké letadlové lodě, hlídkující na Středním Východě, mezinárodními teroristy.

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Nimitz class , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Letadlová loď. Přihlašte se a napište ho.

Naďa2411
24.03.2024 4 z 5

(SPOILER) Katastrofický román, kde je zničena americká loď se mi líbil, i když někdy byl místy moc technický asi nebude vhodný pro všechny ženy. Hlavním tématem je rozbor a imitace všech scénářů, jak k této události mohlo dojít. Nabízejí se tři možnosti: výbuch na lodi, sabotáž nebo odpálení torpidla s jadernou hlavicí z malé nehlučné ponorky. Je sestaven tým, který musí urychleně zjistit, jaká země skrývá možného teroristu, kdo je nepřítelem Ameriky, kdo je schopen zabít přes 6.000 lidí? Akniha patří podle popisku do budoucnosti, ale pozor.....tyto knihy moc nevyhledávám, podle mne dávají tak trochu i návod k realizaci. Překvapilo mne, jak spisovatel precizně a velmi dopodrobna popisuje rozbor sledů událostí po výbuchu.

tccrsx
21.01.2020 5 z 5

Velmi čtivá kniha. Doporučuji

Boby17
16.01.2020 3 z 5

Knížku, jako 18. úkol Čtenářské výzvy 2020, jsem zvládl rychle, četla se dobře. Ale jaksi úplně postrádala napětí (snad s výjímkou odhadu okamžiku, kdy se Bill dostane do kalhotek admirálovy dcery). Styl mi připomněl o tři roky starší Boží pěst od Fredericka Forsytha, ale rozhodně se jí v kvalitě nepřibližuje. Proto dávám 3,2 hvězdy, tedy zaokrouhleno na 3.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Letadlová loď v seznamech

v Právě čtených1x