Pád temnoty přehled

Pád temnoty https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523730/bmid_pad-temnoty-651d29e7263a9.jpg 4 35 35

Arila série

< 4. díl

Čtvrtý díl fantasy série od youtubera Sterakdaryho. Vítězství v Citadele získalo všem drahocenný čas, během nějž se svět Aldonolu připravoval na příchod nevyhnutelného. Ale vypůjčený čas vypršel. Temnota z oblohy padla na lidský svět a bohové jdou do války. Arila si konečně přizná skutečný rozsah svých sil a zjistí, jestli je za ně připravena zaplatit krutou cenu. Sestoupí přízraky z nebes, nebo se pád temnoty ponese ve znamení jejich porážky?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pád temnoty. Přihlašte se a napište ho.

JustVea
předevčírem 5 z 5

Jsme u čtvrtého dílu. A pane bože, co se to tady děje.
Sotva člověk začne číst a je to jeden výbuch za druhým. Bum. Bum. A najednou jsme v průšvihu, který se zdá zcela neřešitelný. A když už si myslíme, že vidíme cestu ven, všechno se zhroutí.
Tohle byla neskutečná jízda. Nutně potřebuju pátý díl. Potřebuju vědět, jak tohle celé dopadne. Jak dopadne Arila. Kde skončí Harari a Dola. Jak nakonec skončí Aldonol.

andrejci
11.05.2024 4 z 5

Další díl je za mnou a i když mě to pořád baví tak jsem našla pár věcí, které se opakují z minulých dílů a za ty teda strhávám 1*.
Je nám představený opět nový svět, pravidla i pár postav. Zároveň jsou zde i staré postavy. Já osobně bych uvítala i stará známá místa a tím i postavy. Za mě to na plné čáře opět vyhrál Harari. Co se týče popisu města tak jsem se trošku ztrácela, ale díky tomu, že je na obálce jsem se zase našla.
Na další díl se těším. Doufám, že mě příjemně překvapí.

Veronika.malova
01.05.2024 1 z 5

Tady uz autorovi bohuzel opravdu dosel dech a je to z textu tezce znat.

Beren a Lúthien, Láska z jiného života a další knižní novinky (47. týden)

19.11.2023

Ten, který se brání pomoci, ji potřebuje ze všeho nejvíce.

Nesmíš zapomenout na to, co tě dělá člověkem. Jsou to ty malé věci, ty nenahraditelné a postradatelné maličkosti. Člověk je nesmí zapomenout vnímat kolem sebe, jinak přestane být sám sebou.

Je údělem dospělého vložit část sebe do toho, čemu věří. Do něčeho nebo někoho.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Pád temnoty v seznamech

v Právě čtených7x