Studio sex přehled

Studio sex https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86302/studio-sex-86302.jpg 3 82 82

Annika Bengtzonová série

Kriminální román o mladé novinářce, která chce zjistit pravdu o vraždě dívky nalezené na stockholmském hřbitově. Děj je situován převážně do Stockholmu, kde nadějná žurnalistka pracuje v jednom deníku jako letní záskok v kriminální redakci. Když dostane tip, že na hřbitově leží mrtvá mladá žena, chce tuto příležitost maximálně využít, ukázat, co v ní je a zůstat v novinách natrvalo. Násilná smrt devatenáctileté dívky měla sexuální motiv a hlavními podezřelými jsou dva muži: její přítel a majitel pornoklubu, kde oběť tančila, a ministr zahraničního obchodu sociálně-demokratické vlády. Novinářka se do tohoto případu zcela ponoří, ale chybějící zkušenost ji přivede do nejedné svízelné situace a v ohrožení života se nakonec ocitne i ona sama.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Studio Sex , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Studio sex. Přihlašte se a napište ho.

Janice10
03.01.2021 odpad!

Never more. Annike bylo stále blivno, vyžadovala profesionální chování od ostatních, ač se tak sama nechovala. Příliš mnoho podrobností (tašku si na redakční stůl položila snad 50x). Knihu jsem dočetla, vlastně ani nevím proč, byla jsem u čtení naštvaná. Knížku od L. Marklund nikdy víc, i kdyby byla poslední na světě.

Janík511
29.05.2019 4 z 5

Knihu dočítám a až na zbytečně zdlouhané a místy nezáživné situace se mi líbí a čte se dobře. Svědek a Studio 6 už stojí za přečtení, takže nelituji, že jsem ji četla. Uvidíme, jestli se pustím ještě do dalších dílů.

jana1941
13.03.2019 4 z 5

Velmi čtivá kniha, místy, hlavně ze začátku, jsou tam zbytečně zdlouhavé popisy. Za půlkou je pak kniha napínavá a nutilo mě to číst dál a dál. Jako celek mě to bavilo, i když znám lepší knihy.

Knižní novinky (7. 11. - 14. 11.)

06.11.2013

Kniha Studio sex v seznamech