Anna v Redmonde přehled

Anna v Redmonde https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291196/mid_anna-v-redmonde-Cfn-291196.jpg 5 328 328

Anna ze Zeleného domu série

V poradí 3. kniha životných príbehov pôvabnej a výnimočnej Anny Shirleovej. Anna prichádza študovať na vysokú školu do Redmondu. S priateľkami Priscillou a Filipou sa ubytujú v nádhernom starom dome, keď jeho majiteľky odcestujú na dlhší čas do cudziny. Anna aj tu nachádza úžasné miesta, kde môže naplno rozvinúť svoju fantáziu. Stretáva sa s Gilbertom, ktorý študuje medicínu a stále ju ľúbi, hoci ona ho odmieta. Keď však Gilbert vážne ochorie, Anna si uvedomí, že ho nechce stratiť.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anna v Redmonde. Přihlašte se a napište ho.

Sixtinka144
02.12.2022 5 z 5

Další kouzelný díl za mnou, a já si ho opět moc užila. Líbí se mi, jak se Anna v každé knize trochu změní, uvědomí si některé věci a zmoudří. Je zde zase krásná atmosféra, krásně popsané okolí a postavy. Je zde ale i hodně smutku, takže jsem u knihy pár kapek slz uronila. Líbí se mi, že to není všechno na jedno brdo, ale opravdu dostáváme s každým dílem nové zážitky a posouváme se dál a dál. Konec teda musím úplně vychválit, protože jsem na něj čekala už od začátku prvního dílu, a byl moc hezky napsaný. Celkově je tato série moc pěkná a určitě se vrhnu na čtvrtý díl.

stelka_knihomol
21.10.2022 4 z 5

Jakože styl stejný jako u dvou předchozích knih, ale z nějakého důvodu bych 5/5 dala jen ten první. Ve zbylých dvou (a v tomto díle ještě víc než v druhém) my příběh přišel uspěchaný a trochu bez děje. Pocit, že se konečně něco děje, jsem dostala až v poslední kapitole. Žádná postava mi moc nesedla, vůbec mi nepřišli realistické.
Přesto jsem si čtení moc užila a určitě si přečtu i další díly.

Lajka2012
05.07.2022 5 z 5

Nádhera! Tento díl Anny je plný romantiky, lásky, zklamání, smutku, radosti a štěstí. Úplně jsem se vžila do příběhu, i možná do Anny samotné. Anna si zavspomínala na své rodiče, která stratila jako miminko a ani je nepoznala. V některých okamžicích jsem měla na krajíčku.Opravdu nádhera a krása!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anna v Redmonde v seznamech

v Právě čtených6x