Anička, žabičky a jejich přátelé přehled

Anička, žabičky a jejich přátelé https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125986/anicka-zabicky-a-jejich-pratele-125986.png 4 14 14

Třetí kniha v edici určené začínajícím čtenářům vypráví o docela obyčejné holčičce Aničce, která jednoho léta zažije neuvěřitelné dobrodružství. Skamarádí se s žabičkami ze svých holinek a zjistí, že ožijí, když si to přeje, ale také s jedním trochu neobvyklým tvorem, který se narodil v trávě za starou kůlnou. Společně budou muset dokázat několik odvážných kousků, které prověří jejich přátelství.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anička, žabičky a jejich přátelé. Přihlašte se a napište ho.

Bonda
14.09.2023

Knížka se mi líbila, ale druhá kniha autorky (Ondráškova abeceda) se mi zdá zdařilejší. V knize o Aničce autorka poněkud tlačí na výchovnou pilu. Měla bych námitky i proti konkrétním místům. Například v zajímavé kapitole o tom, jak se jedna postava příliš upnula na svou lásku k jahodám, jí jiná postava vysvětluje silnými slovy: "Onemocněla jsi sobeckou touhou a horečkou lakoty." Charaktery postav i magické příhody, které postavy zažívaly, mi občas připomínaly svět Křemílka a Vochomůrky. Knížku každopádně zkusím přečíst doma a uvidíme, co na to malá posluchačka.

Ishir
08.03.2019 4 z 5

Pěkný příběh

GaleW
09.09.2018 5 z 5

Pro malé holčičky kouzelná knížka, příběhy o opravdovém přátelství, laskavé a velmi čtivé. Doporučuji všem maminkám malých princezen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anička, žabičky a jejich přátelé v seznamech

v dalších seznamech5x

draci léto pro děti od 6 let pro začínající čtenáře