Anička a jej kamarátky přehled

Anička a jej kamarátky https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94204/anicka-a-jej-kamaratky-94204.jpg 4 181 181

Anička (I. Peroutková) série

Aničkini rodičia odišli na rok pracovať do Afriky, a tak sa Anička nasťahuje k babičke. Do druhej triedy už bude chodiť v jej dedine. Aká bude nová trieda, nájde si nejakú kamarátku, čo všetko ju čaká? Pútavá knižka o dobrodružstvách Aničky a jej kamarátok. Pre čitateľov od 7 rokov. Z českého originálu preložila Annamária Brathová. 1. slovenské vydanie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anička a jej kamarátky. Přihlašte se a napište ho.

MarciLiška
10.04.2024 4 z 5

Kniha se nám líbila. Dcerka byla nadšená. Máme přečteno už více dílů o Aničce. Pro malé čtenáře knihu můžeme jenom doporučit.....

zandu
25.10.2023

Dcera (nyní ve druhé třídě) ji čte v rámci tréninku čtení. Baví ji.
Včera jsme se dostaly ke kapitole Vánoce a mě osobně zarazilo, že si dárky dávají Anička a babička pod stromeček samy (že si vzájemně dají dárky kamarádky, to chápu). My se doma snažíme, aby dcera věřila na Ježíška co nejdéle a zatím se nám to daří. A najednou zde, v dětské knížce bum - málem bylo po našem snažení. Naštěstí si to dcera až tak neuvědomila, ale toto mě v té knize opravdu zamrzelo. Jinak mohu doporučit.

Hobitka
15.03.2023 5 z 5

Po letech jsem se vrátila ke své oblíbené dětské knížce. A je to nádhera! Jak obsahově, tak na pohled.
Pěkný a citlivý příběh o přátelství, a jednoduché kráse života. Doplněný krásnými ilustacemi.
Několikrát mě takhle knížečka překvapila hloubkou svých myšlenek, které navíc krásně staví do roviny žití v přítomnosti a radosti :)
A ano, možná to trochu moc okecávám, ale nemohla jsem si pomoct! :D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anička a jej kamarátky v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech7x