Anglicky čteme zábavně přehled

Anglicky čteme zábavně https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224762/bmid_anglicky-cteme-zabavne-224762.jpg 3 1 1

"Anglicky čteme zábavně" je dvojjazyčný text pro mírně a středně pokročilé studenty angličtiny. Levá strana je psána anglicky, pravá strana česky, takže si hned můžete ověřit, jestli překládáte správně, nebo si v překládání pomoct. Kniha je psána zábavným a praktickým způsobem, obsahuje jak základní konverzační témata, tak krátké povídky, pohádku, anekdoty či stručné informace o naší planetě nebo populárně naučný text. Právě šíře jejího rozsahu a různé styly jsou zárukou, že v ní každý najde to, co potřebuje a prohloubí svoji znalost anglického jazyka. Kniha je dobrým návodem k tomu, jak vhodným způsobem překládat do angličtiny české věty a výrazy. Tato kniha jak pobaví, tak obohatí (nejen slovní zásobu) každého, kdo se pro ni rozhodne.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Anglicky čteme zábavně. Přihlašte se a napište ho.

chlo0opek
21.02.2019 3 z 5

Nenáročná, rozmanitá témata, z počátku zajímavá, s angličtinou, která se velmi dobře četla, takže ani nebylo třeba se dívat do české půlky. Postupně jsem se tak už díval víc, takže jsem si všímal i různých nepřesností v překladu, ale dalo se to. Nejhorší část přišla na závěr s mistrem Kešu - ta byla vyloženě nudná a nepřišla mi ani příliš poučná. Navíc zde byla i o dost těžší, takže jsem četl částečně i v české části, abych už to měl za sebou. Škoda, ten závěr to fakt úplně pokazil. Ve výsledku trochu lepší 3*.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Anglicky čteme zábavně v seznamech

Autoři knihy

Martin Gato (p)