Angelika a sprisahanie tieňov přehled

Angelika a sprisahanie tieňov
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36088/angelika-a-sprisahanie-tienov-36088.jpg 4 56 56

Angelika série

Nepokojná Angelika! Aký bude jej osud v malom quebeckom mestečku? Zabudlo sa už vo Francúzsku na to, že gróf de Peyrac bol odsúdený na smrť upálením a jeho žena, vzbúrenkyňa z Poitou, bola poznačená potupným znamením ľaliového kvetu? Lebo francúzsky kráľ vládne aj tu. Ale Quebec, to je aj kraj, kde má veľkú moc jezuita, ktorý ich obidvoch nenávidí a tvrdí, že Angelika je výtvorom diabla. Bude si vedieť Angelika, večne obklopená túžbou a nenávisťou, získať ľudí aj tu? Navyše stretáva sa tu s človekom, ktorý bol kedysi, keď bola prenasledovaná, jej dobrodincom i ctiteľom.. Ako sa zachová k nej a k jej manželovi teraz, keď sa s ňou stretne ako kráľovský vyslanec a má o nich podávať správy?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Angélique et le Complot des Ombres , 1976

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Angelika a sprisahanie tieňov. Přihlašte se a napište ho.

Richie1
28.12.2022 4 z 5

Angelika s Joffreyem cestuje lodí po řece svatého Vavřince do Quebeku a přitom samozřejmě prožívají různé nebezpečné situace, neboť nepřátel mají stále mnoho. Tento díl byl o trochu záživnější, cesta nabízí více příležitostí k různým příhodám. Stále velmi dobré čtení, nenudil jsem se. 70%

Angelikaclaire
29.11.2019 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih o Angelice. Hned po Markýze andělů a Její lásce. Líbí se mi "dost" Joffreje, který mi pak v Qubecku chybí.

Leona91
05.09.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, i když byla zpočátku na děj trochu slabší, avšak já si ji plně užila, protože po zmatcích s ďáblíci začali postavy opět normálně uvažovat. Pan dokonalý konečně odhaluje co se s ním stalo ve Francii, takže už nikdo nemůže pochybovat o tom kdo ve skutečnosti je. Taktéž jeho přiznání, že kral ho považuje za soka mě pobavilo a také sousto pro pana markýze muselo být doslova tučné. Zmínky o Desgrezovi a jeho zapojení do jmenování tajného kralova může bylo skvělé. Nevím čím to je, ale vše co dělá ten ďábelský policajt je famózní a velmi čtivé. Dle mého názoru je to nejlépe napsaná postava z celé série. V každé knize úžasné tahá za nitky osudu Angeliky i když je stovky kilometrů od ní. Setkání s hrabětem de Barangem se mi líbilo, bylo mi ho chudáčka moc líto jak dopadnul po uprchnutí buřičky z Francie. Každopádně se alespoň trošku dozvidame co se děje v království slunce. Návrat Florimonda na konci mě potěšil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Angelika a sprisahanie tieňov v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy