Město démonů přehled

Město démonů
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494748/bmid_mesto-demonu-63970049a8100.jpg 4 22 22

Angel série

< 2. díl

Angel zbavil Sunnydale jedné strašlivé hrozby, jen aby okamžitě narazil na novou: Pekelnou bránu! Když se Angel ocitne v hlubinách Pekelné brány a bojuje po boku Buffy, aby zastavil nenasytné zlo, musí jeho noví spojenci bojovat se zbytkem losangeleského podsvětí. Dokáže nově vytvořený tým ve složení Winifred Burkleová, Charles Gunn a Angelův starý „přítel“ Spike úspěšně bojovat proti sílící vlně hrůz v LA... nebo podlehnou osudu horšímu než smrt? Od scenáristy Bryana Edwarda Hilla a výtvarníka Gleba Melnikova přichází pokračování kritikou oceňované reimaginace Angela, které rozšiřuje příběh knihy Buffy a Angel: Pekelná brána.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město démonů. Přihlašte se a napište ho.

dexterman
12.04.2024 3 z 5

Je to o něco lepší než první díl . Každopádně je škoda otevřeného konce . Ještě větší škoda je že to tady opět nedojde do konce . Tak mě vlastně napadá otázka zda to má vůbec cenu číst . Pokud by bylo na mě tak ano . Je to krátké , kresba povedená . To že se to tady nedočká konce je jiná věc . Pro fanoušky Buffy a Angela je však toto čtení zábavné

Arkagas
12.08.2023 3 z 5

Krátké čtení cca na půl hodinky, povedená kresba a upírská tématika. Jednička se mi líbila o něco víc a otevřený konec mě naštval, ale co už :-D.Oddechovka na pár minut, kterou si ráda přečtu, ale nic, co bych potřebovala mít nutně doma.
Moje hodnocení: 7/10

Karola050716
06.06.2023 4 z 5

Angel vlastně bez Angela, ještěze máme toho Spikea

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Město démonů v seznamech

v dalších seznamech1x