Andělský strom přehled

Andělský strom https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525226/bmid_andelsky-strom-653c0e43ce2e5.png 5 44 44

O vánočních svátcích se na starobylém Marchmontském panství, zrenovovaném po devastujícím požáru, setkává širší rodina. Poprvé po dlouhé době tam se svým přítelem z mládí Davidem přijíždí i stárnoucí Greta, která v důsledku tragické nehody před dvaceti lety ztratila úplně paměť. Při osamělé procházce zasněženou krajinou zabloudí až ke stromu, pod nímž se skrývá hrob malého chlapce. Nápis na zvětralém náhrobku na ni působí jako katalyzátor a Gretiny vzpomínky se začínají pozvolna vracet. S Davidovou pomocí si postupně skládá jednotlivé střípky mozaiky, tvořící nejen její příběh, ale hlavně příběh její jediné dcery, půvabné Chesky, která se s matčiným přičiněním proslavila jako obdivovaná dětská hvězda. Její filmová kariéra se stala jedinou náplní Gretina osamělého života, a dívčino dospívání pak bylo pro matku i dceru krutou zkouškou, v níž nakonec obě drasticky selhaly.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělský strom. Přihlašte se a napište ho.

Jiparis
25.02.2024 4 z 5

Milá , oddychová četba, na můj vkus trochu "červená", předvídatelná. Některé náhody byly neuvěřitelné, ale líbilo se mi vykreslení pocitů matky a dcery.

astra3
06.02.2024 4 z 5

Knihy této autorky se pěkně čtou, ale tato byla pro mě dost depresivní.

Renike
05.02.2024 5 z 5

Od první chvíli, když jsem si vzala knihu do ruky, jsem věděla, že mě Lucinda ani tentokrát nezklame. Příběh mě upoutal od samého začátku a neopouštěl mou zvědavost a pozornost do konce. Kniha byla fantastická, dechberoucí, upoutavá a hodně napínavá. Jsem moc ráda, že i tahle její kniha dostala český překlad. Vím, že ona nám už víc knih nenapiše :( , ale doufám, že si ještě dočkáme překlady jejich dalších knih. ANDĚLSKÝ STROM VELICE DOPORUČUJI, byla úžasná. Přečteno za 2 dny.

Pohřbení andělé, Závěj a další knižní novinky (44. týden)

29.10.2023

Kniha Andělský strom v seznamech