Andělská hra přehled

Andělská hra https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/519315/bmid_andelska-hra-65be1f8ad47ad.jpg 4 467 467

Poutavé, fascinující pokračování kultovního bestsellerového románu Stín větru přináší variaci na faustovský motiv o pokušení a touze po nesmrtelnosti, situovanou do magické Barcelony první poloviny 20. století. Mladý novinář David Martín přijme nabídku vydavatele Andrease Corelliho, aby pro něj napsal knihu, jakou ještě nikdy nikdo nestvořil. Tajemného Corelliho však obestírá řada záhad, k nimž se záhy přidají nevysvětlitelné náhody i úmrtí za nejasných okolností. A spousta otázek, z nichž nejpalčivější zní: Komu vlastně upsal David Martín duši?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Kalibr

El juego del ángel , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělská hra. Přihlašte se a napište ho.

leny.wood
04.01.2024 4 z 5

Občas se mi četlo ztěžka, ale o dost převážilo dech beroucí čtení, kdy jsem musela číst dál a dál. Jestliže to bylo místy přitažený za vlasy, tak mně to do příběhu sedělo. Za sebe bych uvítala, kdyby tohle byl první díl a Stín větru druhý, nebo kdyby alespoň v anotaci knihy nepsali, že to volně navazuje, když to není pravda.

ma71
17.12.2023 5 z 5

Mistr vypravěč.

Nifredil
09.11.2023 3 z 5

Já vám nevím. Od autora Stínu větru bych čekala více. Pořád to má ale skvělou atmosféru.

Vyšlo poslední dílo skvělého španělského autora

16.01.2023

Knižní novinky (21.5. - 3.6.)

21.05.2018

Každá kniha má duši – duši toho, kdo ji psal, a duši těch, kdo ji četli a snili s ní.

Prvním krokem k tomu, aby člověk něčemu zaníceně uvěřil, je strach. Strach, že přijdeme o vlastní identitu, o život, o své postavení, o to, čemu věříme. Strach je střelný prach a nenávist zápalná šňůra. (s. 315)

Kniha Andělská hra v seznamech

v Právě čtených13x