Andělé v mých vlasech přehled

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417766/bmid_andele-v-mych-vlasech-cRF-417766.jpg 4 646 646

Lorna Byrneová od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. V knize Andělé v mých vlasech, kde zaznamenala svůj neuvěřitelný životní příběh, otevřeně hovoří o svých zážitcích. Její příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. 3.vydání... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

Angels in my Hair , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Andělé v mých vlasech. Přihlašte se a napište ho.

malýčtenář
02.04.2024 5 z 5

Zvláštní kniha, nejdříve jsem si myslela, že ji nebudu ani číst. Ale již od počátku zaujala a nutila mi ji stále číst a hlavně se zamyslet nad obsahem.. Brát ji jako pohádku nebo uvěřit neuvěřitelnému. Ráda bych tomu věřila, ale když vidím a slyším, co se ve světě děje hrozného a nespravedliveho, tak jsem na rozpacích. Ale rozhodně ve mně zanechala velký dojem a musím si nechat čas na uzrání názoru.
Vést válku je strašně jednoduché, udržet mír je ta nejtěžší věc na světě. Lidé si myslí , že získají moc ovládat druhé, když půjdou do války. Jenže zapomínají, kdo jim dal sílu a že jedině ten má moc kohokoli kdykoli ovládat. Krásná definice z knihy. Doporučuji vřele všem.

ŠafránkaFénix
09.03.2024 5 z 5

Moc pěkná kniha. Znovu vrací člověku naději a životní optimismus. Seznamuje nás s anděly, kteří se o nás starají a pomáhají nám, přestože je nevidíme nebo na ně nevěříme. Autorka má ten dar, že je vidí a mluví s nimi. Touto knihou se s námi dělí o své životní zkušenosti s anděli a také nám vypráví svůj životní příběh.

Nika151
29.01.2024

Pro mě velmi velmi důležitá kniha. Dekuji! Už mám objednané další.

Autogramiáda irské spisovatelky Lorny Byrne

09.02.2013

Kniha Andělé v mých vlasech v seznamech

v Právě čtených15x
v Přečtených1 016x