Blouznivci přehled

Blouznivci https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26041/bmid_blouznivci-0dE-26041.jpg 4 15 15

Blouznivci jsou čtvrtu částí rozsáhlého cyhlku Johna Jakese Kronika rodiny Kentů,monumentální ságy z dějin Spojených států Amerických. S hlavní hrdinkou Amandou Kentovou, se setkáváme uprostřed dramatického očekávání legendární bitvy o misii Alamo, v níž se zrodil stát Texas. Provázíme ji i v mexickém zajetí, i tehdy, když začíná nový život v malém přímořském městečku San Francisco.... Její osobní příběh se odehrává na pozadí velklepých historických událostí: je po válce s Mexikem a k Unii se přidávají další západní státy. Kalifornií zmítaná zlatá horečka a celá země se otřásá spory mezi odpůrci a přívrženci otroctví. Ve vzduchu čpí střelný prach Občanské války... ISBN pro soubor: 80-7176-299-7... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

The Furies

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Blouznivci. Přihlašte se a napište ho.

Sirael23
20.05.2022 3 z 5

Amanda mě jako hlavní hrdinka moc neuchvátila. Knihy Johna Jakese mám opravdu ráda, ale tentokrát se mi do vkusu úplně netrefil.

Hobo
12.07.2020 5 z 5

Život Amandy je velmi čtivý. Autor v celé sáze dobře vykresluje, jak je důležitý způsob, jakým se lidé vyrovnávají s životními problémy, jak jednoho posílí, druhého oslabí. Z Amandy se stala silná žena, pevně držící osud ve svých rukách.

Owain
16.04.2019 3 z 5

Trochu me mrzi, ze autor nevenoval vice casu osudu Amandy u indianu a Jaredovi .Na to jsem se uprimne tesila, kdyz jsem docetla predchozi knihu. Jinak pro me zatim nejslabsi dil ze serie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Blouznivci v seznamech

John Jakes