Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny přehled

Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430741/bmid_amalie-zubata-a-pulmesicni-prazdnin-ImF-430741.jpg 5 21 21

Amálie Zubatá série

< 4. díl

V Záhrobni začaly půlměsíční prázdniny a to znamená, že Amálie Zubatá a její přátelé nemusí do školy! Místo toho vyrazili na výlet s oddílem duhových skautů, který vedou jednorožci Robert a Ríša. Začali prozkoumávat tajemný ostrov a sbírat bobříky, náhodou však narazili na pradávné prokletí a zmenšili se do velikosti mravenců! Jak se jim podaří dokončit hrůzostrašnou výpravu a kletbu zlomit, když jsou tak PRŤAVÍ?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Amelia Fang and the Half-Moon Holiday , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Amálie Zubatá a půlměsíční prázdniny. Přihlašte se a napište ho.

buffy5235
20.01.2022 3 z 5

Pro menší děti jako ideální. Celá série mně nezklamala, ale jedna z nejlepších to taky nebude. Asi jsem na to už moc stará.

broskev28
18.08.2021 5 z 5

Tak čtvrtý díl mě bavil více než ten předešlý. Pravda, duhoví táborníci, v čele s Ríšou a Robertem, mě trochu překvapili, čekala jsem LGBT téma v dětské literatuře. Ale ono bylo nakonec všechno jinak, naštěstí . . .
Mou favoritkou se postupně, během četby všech dílů, stala Květa, ta je fakt skvělá, stejně jako její verzálami tištěné hlášky. Tady navíc přibyla třeba královna slimačka, včelorožec Medík nebo sestra Bublinka. Naši hrdinové s ploutvemi či chapadly neměli chybu; snad jen Zvončík byl za rozmazlené princátko.
P.S. V tiskárně asi došla kroužkovaná ů (kdyby se tisklo postaru a stránky chystal sazeč), jinak jsem chybky nepostřehla, takže spokojenost.

popeluška
24.07.2021 5 z 5

Věděla jsem, že mě bude kniha bavit....a taky, že ano. Nádherné čtení, úplně jsem se do knihy ponořila :-) Krásné ilustrace jako bonus ke čtení.

355 knižních tipů na téma prázdnin

04.07.2022