Alma a Svět obrazu přehled

Alma a Svět obrazu https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536787/bmid_alma-a-svet-obrazu-662407f949c8f.jpg 4 39 39

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alma a Svět obrazu. Přihlašte se a napište ho.

Kaduri
28.04.2024 5 z 5

Audiokniha.
V prvom rade ďakujem za komentár broskev28, vďaka ktorému som knižke dala šancu. A rozhodne neľutujem.
Alma prišla pri nehode o rodičov. Naviac zostala slepá a teraz neznáša celý svet.
V dedkovom starinárstve sa však udeje niečo nepredstaviteľné. Alma vstúpi do obrazu Františky Čermákovej a pokračuje ďalej ... až sa ocitne v dobe jeho vzniku v roku 1922.
A zázrak! Tu vidí, naviac sa stáva chovankou továrnika Emmricha.
Podarí sa Alme vypátrať autorku obrazu Františku? Nájde si v novom svete kamarátov? Zistí, kto sú uhlobaróni? A chce sa vôbec vrátiť späť do súčasnosti?
O tom je táto knižka. Neviem, či bude baviť terajších tínedžerov, ale ja som úplne nadšená.
Jedna z najlepších kníh v tomto roku.
Moc odporúčam.

marketa3815
21.04.2024 4 z 5

Devítileté dceři se celkem líbilo, i když míň než Elvíra, strašidlo z kontejneru. Líbil se jí dobrodružný příběh, historické pozadí ji nezajímalo a neocenila ho.

Jarka_rybář
03.02.2024 5 z 5

Nádherná knížka. Propracovaná i co do reálií doby. Moc se mi líbilo, jak se Alma skamarádila s holkami a jak se snažila napravit, co se dalo. Je to nádherný dobrodružný příběh.

Knížky ke Dni dětí

24.05.2022

Milovat a psát, Mezi psychopaty a další knižní novinky (16. týden)

17.04.2022

Kniha Alma a Svět obrazu v seznamech