Kočka s houslemi přehled

Kočka s houslemi https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127855/kocka-s-houslemi-127855.jpg 3 19 19

Alice Nestleton série

Nejnovější divadelní hra, ve které Alice Nestletonová účinkovala, byla propadák. Kritici škodolibě hodnotí její vystoupení, a tak se Alice rozhodne opět věnovat hlídání koček. Nyní musí doručit nádherné skotské klapouché koťátko Lulu jeho majitelům v zapadlé umělecké kolonii v Massachusetts. Tam se setká se světoznámým kvartetem, které sem přijelo strávit léto. Když je ale objevena zavražděná pianistka, Alice začne mít podezření. Místní policie o něm však nechce nic slyšet, a tak se nebojácná kočičí dáma vydává na stopu zločinu sama. Stane se návnadou v nebezpečné myší pasti pro vraha, který si nepočíná právě opatrně.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

A Cat with a Fiddle , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kočka s houslemi. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
29.07.2017 4 z 5

Příjemná oddychová detektivka bez zbytečné brutality. Velmi uspokojivé.

medlovice
23.06.2017 3 z 5

Kniha je vhodná na dovolenou nebo lenošení u vody , Děj se vleče ,příliš mnoho omáčky . Alice kočičí chůva, herečka a amatérská vyšetřovatelka, to je síla.

kapr
08.03.2017 1 z 5

Lydia Adamson

Váhově vyhovuje, nevypadává mi z ruky, to je téměř jediné plus. Číst se to dá, ale jinak velmi, velmi slabé. Jen stěží se mi to podařilo dočíst. Čeká mi ještě další, ale skoro se toho bojím. V podstatě krásné kočičí téma naprosto rozmělněné, úplně jsem se v tom ztrácel.
Bohužel ani paralelní děje a postavy Vás příliš nezaujmou, ani neobohatí.
Připadá mi to naprosto prázdné a často i nesmyslné.
Dávám palec dolů.
Do tramvaje nebo vlaku asi vhodné, na nic konkrétního co by mému vkusu přímo vadilo jsem nenarazil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kočka s houslemi v seznamech

v dalších seznamech2x