Záhada hovoriacej lebky přehled

Záhada hovoriacej lebky https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52574/bmid_zahada-hovoriacej-lebky-uGP-52574.jpg 4 55 55

V zberni sa nečakane zjaví iný kúzelník - Mág Maximilián. Za každú cenu chce získať kufor s lebkou. Napokon sa s Troma pátračmi dohodne, ale v noci havaruje na autostráde. Polícia na mieste nehody nič nenájde. Onedlho dostanú Traja pátrači veľký balík. Netrpezlivo ho otvoria a nájdu v ňom...

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

The Mystery of the Talking Skull , 1969

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhada hovoriacej lebky. Přihlašte se a napište ho.

Hradčiatko
29.04.2024 5 z 5

Obálka sami uložila do mysle ako jedna z mála po takom dlhom čase. Znova sa utápam v spomienkach a rozplývam, aké to bolo krásne a že treba to deťom doporučiť, že príbehy sú možno pre dospelých v mnohom predvídateľné, až moc ne/uveriteľné, ale spomeňme si, ako sme sa doslova klepali a nedočkavo otáčali stránkami pred tými desiatkami rokov. Ja teda rozhodne! Aj pri tomto diely :)

Ivan F
10.09.2021 4 z 5

Oddychové čítanie na dobrú noc (pre mňa) a napínavé pre potomka. Užili sme si to a v podstate som rád, že som objavil diel, ktorý som si v časoch svojej mladosti nemal možnosť prečítať. Pre mladšie deti je to však výborné čítanie, ktoré im prinesie pôžitok z odhaľovania záhady - a mne pobavenie nad tým, ako sa dokážu čudovať nad tým, čo dospelí uhádnu. :-)

Miro.slav
13.08.2020 3 z 5

Určite by som túto knihu dakde na povale našiel. Svojho času zaujímavé čítanie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhada hovoriacej lebky v seznamech