Fotbalová horečka přehled

Fotbalová horečka
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/100470/fotbalova-horecka-iGd-100470.jpg 4 9 9

Od jisté doby je jedna rodina pronásledována tajemnými úkazy, jež mohou snadno zapůsobit zvláště na pověrčivé lidi. Před jejich dveřmi leží třináct lilií, byl nalezen nůž zvěstující smrt, u domu každou noc houká sova, v noci odbíjejí cizí hodiny a sedmi údery budí hrůzu. Tři mladí detektivové vůbec netuší, co si o tom mají myslet, ale Emiliano, mimochodem Petrův soupeř ve velkém finálovém zápase středoškolského turnaje, naléhavě prosí o pomoc. A tak se Justus, Petr a Bob tohoto složitého případu ujímají. Vůbec netuší, jakému nebezpečí se tím vystavují a kolik vzrušujících chvil je čeká, než složitý případ - opět úspěšně - vyřeší a pachatele vydají do rukou svých přátel z kriminální policie.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro děti a mládež
Vydáno: , Víkend

Die drei??? Fußballfieber , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fotbalová horečka. Přihlašte se a napište ho.

yelcin
23.05.2015 3 z 5

Moje hodnotenie je len z nostalgie a aj keď futbal je u mňa športom číslo 1, konšpirácie v tomto príbehu sú pritiahnuté za vlasy.M.Sonnleitner by už nemal napísať žiadny príbeh troch pátračov aj jeho ,,Zahada čierneho škorpióna ,, bola dosť infaltilná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fotbalová horečka v seznamech