Alenka v říši zombií přehled

Alenka v říši zombií
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/346800/bmid_alenka-v-risi-zombii-PIW-346800.jpg 4 177 177

Alenka v říši zombií série

Kdyby Alence Bellové někdo řekl, že se jí úderem srdce změní život, vysmála by se mu. Přesně to se ale stalo. Jedno mrknutí, jeden nádech, jedna sekunda. A všechno, co znala a milovala, bylo pryč! Její otec měl pravdu, příšery existují. Aby pomstila svou rodinu, musí se naučit bojovat. Aby přežila, musí věřit Coleovi Hollandovi, tomu největšímu rebelovi ze všech. I on ale skrývá tajemství, které je možná nebezpečnější než samotné zombie.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Alenka v říši zombií. Přihlašte se a napište ho.

ElessaRiverbow
05.04.2024 3 z 5

Od autorky jsem kdysi četla První život a nebylo to tak špatné, proto jsem se na tuto i celkem těšila. Ne, že by to bylo nějak špatné, ale bohužel mě to moc nezaujalo. I když to mělo dost jednoduchou angličtinu, tak se to četlo strašně pomalu. Hlavní hrdinka byla celkem v pohodě, ale byly situace, kdy mě šíleně vytáčela. Na knize je vidět, že je pro mladší čtenáře, hlavně bych řekla že pro holky. Do pokračování se pouštět nejspíš nebudu.

Ticiana
03.01.2024 4 z 5

Ten svet je moc fajn. Zombie trochu z jineho soudku. Je pravda, ze je spis pro nactilete, tech vztahu se tam resi az prilis. A trosku me dostalo ze jsou prelozeny jen 2 dily ze 4.

Nathally
06.11.2023 5 z 5

Na začátku mi trvalo než jsem se dostala pořádně do děje, ale jsem ráda, že jsem pokračovala. Do celého příběhu jsem se ihned zamilovala a i do Alenky s Colem. Jediné, co mi vadilo, bylo to, že pořádná akce byla až skoro na konci knížky.

Knižní novinky (12. - 23.6.)

12.06.2017

Kniha Alenka v říši zombií v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech6x