Ako zastaviť čas přehled

Ako zastaviť čas https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400426/bmid_ako-zastavit-cas-OLU-400426.jpg 4 226 226

Čo by s nami urobila láska, keby sme žili stovky rokov? Tom Hazard má nebezpečné tajomstvo. Vyzerá ako bežný štyridsiatnik, trpí však zriedkavým neduhom - starne veľmi pomaly. Tom sa stretol so Shakespearom, plavil sa po oceáne s kapitánom Cookom a popíjal koktejly s Fitzgeraldom. Veľa toho zažil a o veľa prišiel. A teraz túži už len po jednom: po obyčajnom živote. Ako zastaviť čas je príbeh o mužovi, ktorý sa stratil v čase a žene, ktorá by ho mohla zachrániť. O láske a rokoch, ktoré potrebujeme na to, aby sme pochopili, ako žiť a milovať.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Premedia

How to Stop Time , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako zastaviť čas. Přihlašte se a napište ho.

iveta3689
05.05.2024 3 z 5

Půjdu trochu proudu, nejsem z knihy tak nadšená jako ostatní. Námět je super, ale zpracování mě nudilo. Chápu, proč autor tolik přeskakoval v čase, ale mě to spíš rušilo, než zaujalo. Dočetla jsem, takže kniha není tak špatná, ale vracet se k ní nebudu.

teeyinka
21.03.2024 3 z 5

Nečetlo se mi to tak dobře jako Půlnoční knihovna a souhlasím, že by to sneslo méně stran, ale líbil se mi námět i poselství. A ke konci knihy se nakumulovalo i pár hezkých vět vedoucích k zamyšlení, které si zasloužily zapsat :)

Jediné, co je jisté, je okamžik, ve kterém se právě nacházíte.

zdenaR
18.02.2024 4 z 5

Poutavý příběh o tom, kolik životů by člověk asi potřeboval, aby byl šťastný.
Velmi čtivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako zastaviť čas v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech2x