Ako to malo byť přehled

Ako to malo byť https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130087/ako-to-malo-byt-130087.jpg 4 10 10

Carly Hargroveová žije s manželom a tromi deťmi navonok veľmi šťastným rodinným životom. Ale iba do chvíle, keď sa do ich rodného mestečka vracia David, predtým Carlin priateľ a milenec, teraz uznávaný londýnsky spisovateľ. Po šestnástich rokoch sa David dozvedá, že ho Carly nechala odísť, lebo čakala dieťa... Ako sa bude vyvíjať vzťah medzi Carly, Davidom a jej manželom, ktorý je presvedčený, že dcéra Andrea je Davidovo dieťa? Ako toto poznanie zapôsobí na Andreu, akým smerom sa bude uberať jej ďalší osud? Kto je jej skutočným otcom? Aké prekážky postaví a aké údery ešte zasadí život milujúcej matke, dcére a nenaplnenému vzťahu hlbokej lásky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The way it should have been , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako to malo byť. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
07.04.2021 4 z 5

Zajímavé,co všechno odhalí návštěva bývalého milence a co vše rozjede.Vůbec se mi do knihy nechtělo,ale musím přiznat,že jsem ji přečetla na jeden zátah.Drsné odhalení Andreina narození a jak se k tomu všemu všichni postavili,bylo překvapující.Smutný příběh se štastným koncem.

munka
01.07.2014 4 z 5

Pekná , ale aj smutná kniha.

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Zajímavý děj co způsobí dávná návštěva milence.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako to malo byť v seznamech

Georgia Bockoven
americká, 1943