Ako bodá škorpión přehled

Ako bodá škorpión
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167693/bmid_ako-boda-skorpion-y0D-167693.jpg 4 60 60

V Nemocnici svatého Tomáše zemřou náhle a v krutých bolestech tři lidé. Všichni tři mrtví přišli do styku s novým antibiotikem, jež se ve fakultní nemocnici právě testuje. Doktor Anderson proto odjíždí do experimentální genetické laboratoře V Tel Avivu, aby záhadě přišel na kloub.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Columbus (SK)

Scorpion’s Advance , 1986

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ako bodá škorpión. Přihlašte se a napište ho.

prof.chrobak
14.07.2020

Tyto thrillery je ideální číst před tím, než jdete na nějakou operaci, ze které máte strach. Četba takovéto knihy vám rozhodně na náladě nepřidá.

moudivlacek
18.11.2019 5 z 5

Tato kniha je známkou toho, že autor má bohaté zkušenosti z oboru a že jsou na vysoké úrovni. I přes to, že jsou v knize odborná výraziva, která běžný čtenář nezná, nemá pocit, že by díky tomu nerozuměl ději.
Každopádně motiv dnes velice reálný a děsivý zároveň. Na jedné straně snaha odborníků zlepšit život lidí a vymýtit různé nemoci, na druhé straně vědci, kteří ale myslí pouze na své zbohatnutí, kteří jdou svou vlastní cestou za ním a neštítí se ničeho.
Velice rychle si oblíbíte hlavního hrdinu a budete mu držet palečky.

Oli1104
30.08.2019 5 z 5

McKlurea mam proste rada.
I tyto knihu jsem precetla takrka jednim dechem. Pro milovniky knih z lekarskeho prostredi kazdopadne jednoznacne doporuceni.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ako bodá škorpión v seznamech

v dalších seznamech1x

Ken McClure (p)